Skip to main content
IT Вакансії

Хто Такий Рекрутер: Чим Відрізняється Від Hr, Скільки Заробляє Та Як Ним Стати

By August 11, 2022July 9th, 2024No Comments

Кожний рекрутер команди проходить довготривале внутрішнє навчання за технологіями, структурою ринку IT, консультується з ментором. Ми запитали у трьох спеціалістів ITExpert, чому вони обрали кар’єру в IT-рекрутинговому агенстві і чому їх так приваблює ця сфера. У цій статті детально описано, хто такий Team Lead та які обов’язки він має у компанії. У статті також розглянуто переваги та недоліки роботи тім ліда в IT-індустрії. Також даний матеріал допоможе розібратися в тому, як розвиватися далі у кар’єрі тім ліда, та що потрібно знати, щоб стати ефективним Team Lead-ом.

Що робить IT Recruiter

Якщо потрібно уточнити деталі проєкту, переосмислити зарплатну вилку — внутрішній рекрутер швидко з цим впорається. Обов’язки рекрутера в продуктових, аутсорсингових компаніях та рекрутингових агентствах відрізняються. Курс від ex-Head of Recruitment в Rambler & Co детально розповідає про різноманітні позиції та напрями в IT-рекрутингу. Після співбесіди формується фідбек рекрутера та технічних спеціалістів.

Junior Recruiter (it, Marketing)

Це дуже відрізняється від відділу кадрів, який є невіддільною частиною управління організацією та відповідає за наймання рекрутерів та розподіл завдань між ними. Рекрутер це той, хто безпосередньо впливає на успіх бізнесу. Головним завданням будь-якого рекрутера є своєчасний та ефективний пошук талановитих кандидатів на відкриті позиції з урахуванням потреб бізнесу та корпоративної культури. Тут є багато різних завдань та головоломок, які деякі компанії (наприклад, Microsoft) використовують під час пошуку кандидатів. Головна мета книги — показати, як за допомогою творчого та аналітичного ефективного мислення знайти відповіді на будь-які (навіть найнестандартніші) питання.

Що робить IT Recruiter

У свій час я навчалась на курсах по HR&Recruiting «ITHunt» у Харкові. Можу сказати, що курси дали мені гарний старт, але, звичайно, на практиці я отримала більше. Якщо кандидату цікава пропозиція та він відкритий до пошуку нової роботи — починається процес проведення співбесіди. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

Книги, Які Варто Прочитати It-рекрутерам

Можна зустріти також випадки, коли випускники технічних спеціальностей обирають рекрутинг, бо хочуть більше спілкуватися з людьми. При цьому знання зі структури технологій дуже допомагають їм у роботі. IT-рекрутер знає, де шукати кандидатів (від Djinni до Github), як правильно з ними спілкуватися та зацікавити пропозицією.

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie відповідно до Privacy Policy. Кожен день роботи в IT-рекрутингу — це новий виклик собі та своїм скілам, можливість швидко рости й отримувати гідну плату за свій талант. Курс допоможе отримати базу для початку кар’єри в рекрутингу (теорія, основні терміни). Найчастіше достатньо пройти курси з рекрутингу чи сорсингу, щоб почати кар’єру. IT-компанії інколи пропонують свої курси з великою кількістю практики. Найталановитішим пропонують оффер уже після закінчення навчання.

Типові Задачі It Рекрутера

Та чому помилка рекрутера може вщент зіпсувати імідж компанії? Відповідають Мар’яна Болобан, Talent Acquisition Team Lead в Headway, та Маша Йовса, HR Business Partner в OBRIO. З одного боку, рекрутери можуть не знати усіх деталей місця роботи й не завжди можуть вплинути на пропозицію компанії. Але з іншої — вони розбираються одразу в широкому наборі технологій, знайдуть кандидата під будь-який стек та вимоги, тримають руку на пульсі ринку IT.

  • Таким чином, професія рекрутера в ІТ може стати відмінним вибором для тих, хто цікавиться управлінням персоналом та розвитком технологій.
  • Щоб закривати вакансії найліпшими гравцями, IT-компанії наймають технічних рекрутерів.
  • Дізнайся, хто такий Affiliate supervisor, чим він займається і чому ця професія популярна.
  • Інколи вони суміщають ці обов’язки з рекрутингом, продовжуючи спілкуватися з кандидатами.
  • Цю техніку використовують такі компанії, як Apple, Zappos, Uber.
  • Розповідаємо, хто такий IT-рекрутер та як вирости на цій позиції.

Головна перевага роботи в продукті — рекрутер в курсі соціального пакета, опису проєктів, стеку та якихось деталей місця роботи. Наприклад, питання «чи є у вас парковка біля офісу»‎ не змусить задуматися, рекрутер одразу зможе відповісти. Ефективний процес співбесіди — це те, що оцінять кандидати та те, що виділить вашу стратегію найму. Щоб отримати максимальну віддачу від кожної розмови з потенційним співробітником, організуйте співбесіди на певні посади.

Також можна звернутися до агенцій з працевлаштування, які спеціалізуються на рекрутингу в ІТ сфері. Рекрутер в айті сьогодні є досить затребуваною та актуальною професією, яка з кожним роком тільки дедалі більше зміцнюватиметься на ринку праці. Тому що IT-компанії розвиваються, масштабуються і, звісно, ​​вимагають нових співробітників, яких може знайти лише класний рекрутер. Тому єдиний шлях до цієї професії — навчатися самостійно та шукати додаткові освітні можливості на ринку.

It-рекрутер

В кожній компанії різна «атмосфера», тому рекрутер повинен розуміти, який кандидат найбільш вірогідно підійде тій чи іншій компанії. Рекрутер повинен бути цікавим і розумним співрозмовником. Для мене, як спеціаліста, дуже важливо розуміти, про що говорять кандидати, а також мати змогу вести з ними діалог на базові технічні теми.

Що робить IT Recruiter

Для guide testing ви отримуєте програму та тест-кейси (опис кроків, які потрібно пройти, щоб отримати запланований результат). Тестувальник бере новий реліз програми, проходить по цих кроках і дивиться, чи працює програма так, як задумано. Якщо немає – фіксується bug, тобто помилка, яку програміст повинен виправити. Human Resources (HR) — це спеціаліст, який відповідає за правильне функціонування команди.

Recruiter займається підбором персоналу – пошуком і підбором кандидатів, інтерв’ю. Тому для рекрутера важливо не просто знайти кандидата, але ще і вмовити його пройти співбесіду, тому що часто вакансій більше, ніж кандидатів, особливо на рідкісні позиції. IT-рекрутеру важливо вміти розбиратися у світі технологій. Він постійно спілкується з IT-фахівцями, проводить технічний скринінг та аналізує навички кандидатів. Наприклад, не можна просто пропонувати QA-вакансії усім, у кого в профілі вказано “QA”. Важливо звертати увагу на те, це Manual чи Automation-вакансія, яка основна мова автоматизації.

Де Працювати Рекрутеру?

Зазвичай рекрутер в продуктовій компанії шукає фахівців зі схожим стеком та досвідом. Це можливість добре прокачатися в декількох напрямах, знати всі альтернативи it recruiter вакансии та взаємопов’язані технології та швидко знаходити кандидатів для них. Немає можливості проявити свої навички на інших вакансіях, доменних сферах і т.д.

Витратьте час, щоб вдатися в обов’язки та поставити питання, які залучать найкращих профі. Уникайте шаблонних питань для інтерв’ю, які не відображають культуру вашої компанії чи досвіду співробітників. Таким чином, професія рекрутера в ІТ може стати відмінним вибором для https://wizardsdev.com/ тих, хто цікавиться управлінням персоналом та розвитком технологій. Правильний вибір навчальних програм та планування кар’єри можуть допомогти досягти успіху в цій області. Для того, щоб стати рекрутером в ІТ, потрібно мати відповідну освіту і навички у сфері рекрутингу.

UX / UI дизайн – це проектування призначених для користувача інтерфейсів, в яких зручність використання так само важлива, як і зовнішній вигляд. Бізнес-аналітик бере ідею у замовника і транслює її розробникам – пояснює їм все детально, пише ТЗ, робить Mock-up, перевіряє, чи вимоги не суперечать існуючому функціоналу і т.д. Зазвичай архітектори не пишуть код – це роблять розробники, а архітектори займаються плануванням більш високого рівня. Команда ITRS успішно знаходить та залучає IT-персонал в компанію Замовника за допомогою налагодженого процесу роботи.

Що робить IT Recruiter

Найкращим способом отримання таких знань є проходження спеціалізованих курсів або навчання в університетах, що пропонують програми з управління персоналом. Узагальнюючи все вищесказане про професію рекрутера в ІТ, можна зробити висновок про те, що ця професія є важливою складовою успішного розвитку технологічних компаній. Рекрутери забезпечують компанії талановитими фахівцями, які можуть допомогти розширювати бізнес та виводити на ринок нові продукти та послуги. Попри безліч тренінгів з історіями успіху у відгуках на сайті, здобути професію IT-рекрутера не так і просто. Більша частина курсів на ринку зорієнтована на те, щоб удосконалити вже наявні навички, а не будувати кар’єру з нуля. IT-рекрутер має розуміти, як працює проєкт, на який він шукає людей, які технології там використовуються, і вміти пояснити це кандидату.